Dzisiaj jest 07-06-2026
szukaj
szukaj
04kopia_(1713941321).jpg02kopia_(1713941254).jpg05kopia_(1713941323).jpg03kopia_(1713941318).jpg01kopia_(1713941246).jpg

Absolwenci szkół średnich świętują zakończenie roku

W miniony piątek 24 kwietnia br. w szkołach średnich odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla tegorocznych absolwentów – młodych ludzi, którzy właśnie zamykają ważny etap swojej edukacyjnej drogi i wkraczają w kolejny, pełen wyzwań i możliwości.

W wydarzeniu wziął udział Wójt Gminy Siedlec Artur Walczak-Mortezaei, który z dumą pogratulował uczniom ich dotychczasowych osiągnięć. Podczas uroczystości wręczył listy gratulacyjne oraz upominki tym absolwentom z naszej gminy, którzy w minionych latach wyróżnili się wybitnymi wynikami w nauce oraz imponującymi sukcesami sportowymi. 


Gratulujemy wszystkim absolwentom i życzymy powodzenia na egzaminach oraz wielu sukcesów na dalszych etapach edukacji i życia. Trzymamy za Was kciuki !



GALERIA














Urząd Gminy Siedlec

herb ul. Zbąszyńska 17
64-212 Siedlec

tel. 68 384 85 21
68 384 85 95
68 384 84 72
fax. 68 384 84 73

ug@siedlec.pl

Deklaracja dostępności
Urząd Gminy czynny:

poniedziałek 7:30 - 15:30, wtorek 7:30 - 17:00
środa-czwartek 7:30 - 15:30, piątek 7:30 - 14:00
Strona główna
Kontakt
Copyright © Gmina Siedlec. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia
Herb Siedlec
 liczba odwiedzin: 5550476      online: 1
© 2020 MBEST