Dzisiaj jest 07-06-2026
szukaj

W miniony piątek 24 kwietnia br. w szkołach średnich odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla tegorocznych absolwentów – młodych ludzi, którzy właśnie zamykają ważny etap swojej edukacyjnej drogi i wkraczają w kolejny, pełen wyzwań i możliwości.
W wydarzeniu wziął udział Wójt Gminy Siedlec Artur Walczak-Mortezaei, który z dumą pogratulował uczniom ich dotychczasowych osiągnięć. Podczas uroczystości wręczył listy gratulacyjne oraz upominki tym absolwentom z naszej gminy, którzy w minionych latach wyróżnili się wybitnymi wynikami w nauce oraz imponującymi sukcesami sportowymi.
Gratulujemy wszystkim absolwentom i życzymy powodzenia na egzaminach oraz wielu sukcesów na dalszych etapach edukacji i życia. Trzymamy za Was kciuki !
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ul. Zbąszyńska 17