Dzisiaj jest 09-06-2026
szukaj

Na budynku Centrum Medycznego SALUS w Siedlcu zamontowany został defibrylator AED. To kolejne urządzenie, które trafiło na teren gminy w ramach działań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców.
Na chwilę obecną przy wszystkich ośrodkach zdrowia na terenie gminy Siedlec znajdują się defibrylatory AED.

ul. Zbąszyńska 17