Dzisiaj jest 07-06-2026
szukaj

W poniedziałek 30 marca br., Wójt Gminy Siedlec Artur Walczak-Mortezaei na zaproszenie Dowódcy płk Stefana Bednarczyka wziął udział w spotkaniu wielkanocnym zorganizowanym przez 5 Lubuski Pułk Artylerii im. generała artylerii koronnej Marcina Kątskiego w Sulechowie.
Była to okazja do złożenia świątecznych życzeń, rozmów o współpracy oraz wyrażenia uznania dla żołnierzy pełniących służbę na rzecz bezpieczeństwa naszej Ojczyzny.
|
|
|
|
|
ul. Zbąszyńska 17