Dzisiaj jest 28-03-2024
szukaj
szukaj

Sukces Absolwenta Siedlec

W dniach 09/10.04.2022 roku zespół Absolwenta Siedlec w kategorii juniorów starszych wziął udział w turnieju finałowym A Mistrzostw Polski rozegranym w Czerniejewie. Po przegranym meczu z UKS Barkówka Zielonka 10:5 zespół rozegrał mecz o III miejsce Mistrzostw Polski z zespołem UKS Błyskawica Niechanowo. W regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem 5:5 i o zwycięstwie miała zadecydować zgodnie z regulaminem dogrywka. Już w 11 sekundzie dogrywki Absolwent strzelając złotą bramkę zdobył brązowe medale Mistrzostw Polski.

Zespół wystąpił w składzie: Seweryn Mania, Nikodem Górny, Adrian Żok, Jonasz Adamczak, Mateusz Zalisz, Sebastian Kaczmarek, Kacper Piotrowski, Adrian Sulek, Adrian Birk, Mateusz Walkowiak, Mateusz Woźny, Stefan Jagiełło, Nikodem Woźny, Kajetan Koszela, Jakub Cycoń. Trenerem zespołu jest Przemysław Strażyński.