Dzisiaj jest 07-06-2026
szukaj
szukaj
03kopia_(1713941318).jpg01kopia_(1713941246).jpg04kopia_(1713941321).jpg02kopia_(1713941254).jpg05kopia_(1713941323).jpg

Odbiór częściowy remontu sali gimnastycznej w Tuchorzy

W poniedziałek, 27 kwietnia br., odbył się odbiór częściowy robót realizowanych w ramach zadania pn. „Remont sali gimnastycznej w Tuchorzy”. Odbiór obejmował prace wykonane wewnątrz obiektu, w tym: montaż drzwi, malowanie ścian, wymianę sufitów, montaż kanałów wentylacyjnych i wentylatorów, wymianę instalacji elektrycznej i oświetleniowej oraz kompleksowe sprzątanie sali.


Remont stał się konieczny po pożarze, który uszkodził część wyposażenia oraz instalacji wewnętrznych obiektu, wymagając ich gruntownej odnowy i dostosowania do obowiązujących standardów bezpieczeństwa.

Wykonawcą inwestycji jest firma Usługi Blacharsko Dekarskie z siedzibą w Kiełkowie.
Nadzór inwestorski nad realizacją zadania sprawuje firma BTI Wojciech Skorupinski ze Świętna, reprezentowana przez Pana Wojciecha Skorupinskiego i Michała Grobel.

Remont sali gimnastycznej to ważna inwestycja dla lokalnej społeczności, która po zakończeniu prac zyska nowoczesne, bezpieczne i w pełni funkcjonalne miejsce do zajęć sportowych oraz organizacji wydarzeń szkolnych i środowiskowych. Jeśli tempo prac zostanie utrzymane, obiekt już wkrótce ponownie będzie mógł służyć mieszkańcom.



GALERIA














Urząd Gminy Siedlec

herb ul. Zbąszyńska 17
64-212 Siedlec

tel. 68 384 85 21
68 384 85 95
68 384 84 72
fax. 68 384 84 73

ug@siedlec.pl

Deklaracja dostępności
Urząd Gminy czynny:

poniedziałek 7:30 - 15:30, wtorek 7:30 - 17:00
środa-czwartek 7:30 - 15:30, piątek 7:30 - 14:00
Strona główna
Kontakt
Copyright © Gmina Siedlec. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia
Herb Siedlec
 liczba odwiedzin: 5550325      online: 1
© 2020 MBEST