Dzisiaj jest 07-06-2026
szukaj

W niedzielę, 26 kwietnia br. odbył się XIII Zjazd Oddziału Miejsko Gminnego Związku OSP RP w Wolsztynie. Spotkanie stało się okazją do podsumowania działalności jednostek OSP z terenu gminy, wyrażenia podziękowań za dotychczasową służbę oraz wyboru nowych władz na kolejną kadencję.
W wydarzeniu uczestniczył mi.in. Wójt Gminy Siedlec Artur Walczak - Mortezaei, Przewodniczący Rady Gminy Siedlec Andrzej Kaźmierczak oraz Zastępca Wójta Gminy Siedlec Damian Wita. Wójt pogratulował nowo wybranym przedstawicielom władz OSP oraz podziękował druhnom i druhom za ich gotowość do niesienia pomocy oraz codzienną służbę.
Fot. Cezary Kierych
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ul. Zbąszyńska 17